Finansın Kalbi Antalya’da Atacak

5 Şubat 2019 Salı

“Reel Sektör ile Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme” Toplantısı 8 Şubat’ta Antalya’da yapılacak.


Finansın Kalbi Antalya’da Atacak

Bankacılarla iş dünyası Antalya’da buluşuyor. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın ile TBB Yönetim Kurulu’nda yer alan bankaların genel müdür ve yardımcıları, 8 Şubat Cuma günü Antalya’da "Reel Sektör ile Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı"nda Antalya işdünyası ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunacaklar.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, toplantıda bankacılık ve finans sektörü hakkında bir sunum yapılacağını ardından da iş insanlarının bankacılarla bir araya gelerek birebir görüşme fırsatı bulacağını söyledi.

ATSO Başkanı Çetin: Tüm üyelerimiz davetlidir

8 Şubat Cuma günü 16.00’da Hotel Su’da düzenlenecek ‘Reel Sektör ile Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı" için tüm üyelere davet yapan ATSO Başkanı Davut Çetin, “TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın ile TBB Yönetim Kurulu’nda yer alan bankaların genel müdür ve yardımcılarının katılımı ile düzenlenecek toplantıda, bankacılarla iş insanlarının bir araya getirilerek bilgi alış verişinin sağlanmasını amaçlıyoruz. İş insanlarımız, yapılacak sunumlarla finans sektörü ve Türkiye ekonomisine dair son derece değerli bilgilere ulaşacaklar, ayrıca tüm taleplerini doğrudan bankalarımızın üst yönetimleri ile paylaşma imkânına kavuşacaklar. Tüm üyelerimizi bu son derece faydalı olacağını düşündüğümüz toplantıya davet ediyoruz.” dedi.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Yörex
  • Growtech