ATSO ve Makine Mühendisleri Protokol İmzaladı

27 Aralık 2018 Perşembe

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile TMMOB Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi arasında 14.Grup (Akaryakıt ve Gaz Ürünleri) üyelerine yönelik olarak “Eğitim Programı Sözleşmesi” imzalandı. ATSO’da düzenlenen törende protokolü ATSO Başkanı Davut Çetin ve TMMOB Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu imzaladı.


ATSO ve Makine Mühendisleri Protokol İmzaladı

ATSO Başkanı Davut Çetin, “Eğitim Programı Sözleşmesi” kapsamında tüp satışı ile uğraşan firmalarda çalışan personele yönelik olarak “LPG Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli (Pompacı)” ve “Tüplü LPG Dağıtım Personeli” konulu eğitimler düzenleneceğini söyledi. Başkan Davut Çetin “Sözleşme kapsamında Antalya Makina Mühendisleri Odası tarafından Odamız üyelerine ve çalışanlarına yönelik olarak “LPG Otogaz istasyonları Taşıt Dolum Personeli (Pompacı)” ve “Tüplü LPG Dağıtım Personeli” eğitimleri düzenlenecek. Bu eğitimlerde Oda üyesi firmalarımıza ve çalışanlarına yüzde 25 oranında indirim uygulanacak. Bu vesile ile TMMOB Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu’na teşekkür ediyorum. Umarım bu işbirliğimiz yeni projelerle devam eder” dedi.

ATSO

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu ise, söz konusu işbirliği protokolünün 26 Aralık 2018 tarihinden itibaren 3 yıl geçerliliği olacağını belirterek, ATSO ile işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Yörex