ATSO Meclis Başkanlığına Süleyman Özer yeniden seçildi

13 Nisan 2018 Cuma

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclis Başkanlık Divanı seçimi yapıldı. ATSO Meclis Üyelerinin verdiği oylar neticesinde; Meclis Başkanı Süleyman Özer, Meclis Başkan Yardımcıları Hatice Öz ve Sedat Gümüş, Katip Üye ise Adnan Kaya oldu.


ATSO Meclis Başkanlığına Süleyman Özer yeniden seçildi

ATSO Meclis Salonunda yapılan seçimde 111 Meclis Üyesi, Meclis Başkanı’nı belirlemek için yaşı en büyük Meclis Üyesi Şekip Dinçer başkanlığında bir araya geldi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantıda, seçimlerin öncesinde bir konuşma yapan Şekip Dinçer, 136 yıllık ATSO tarihinde olduğu gibi bu dönem için görev alan tüm meclis üyeleri üstlendikleri sorumluluğun gereğini yapacak, daha iyi bir Antalya hedefi doğrultusunda gece gündüz demeden çalışacaklardır dedi.

ATSO

Meclis Başkanlığı için son Meclis Başkanı Süleyman Özer ve son Meclis Başkan Yardımcısı Ender Kuzucular aday oldular. Meclis Başkan Yardımcılıkları için Hatice Öz, Sedat Gümüş, Hüseyin Sarı ve Hasan Ali Gönen aday olurken, Adnan Kayada Meclis Katip Üyeliği için aday oldu.

Yapılan seçimin ardından 57 oyla Süleyman Özer Meclis Başkanlığı’na seçilirken, Meclis Başkan Yardımcılıklarına Hatice Öz ve Sedat Gümüş seçildi. Katip Üyeliğe ise Adnan Kaya seçildi.

Meclis Başkanlığı’na yeniden seçilen Süleyman Özer Meclis üyelerine yaptığı konuşmada Desteklerinizden ve güveninizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra Meclisimizle birlik beraberlik içinde Antalyanın sesi olmaya hep beraber devam edeceğiz şeklinde konuştu.

ATSO

ATSO Başkanı Davut Çetin de yeniden Meclis Başkanlığı’na seçilen Süleyman Özeri tebrik ederek, ATSO camiasına yakışan olgunlukta bir seçim süreci yaşadık. Meclis üyelerimizin verdiği oylar neticesinde yeniden Başkanlığa seçilen Süleyman Özeri, Başkan Yardımcılıklarına seçilen Hatice Öz ve Sedat Gümüş ile Katip Üyeliğe seçilen Adnan Kayayı kutluyorum dedi.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination