ATSO Başkanı Davut Çetin’in yeni yıl mesajı

29 Aralık 2017 Cuma

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, yayınladığı yeni yıl mesajında 2018’in insanlığın barış içinde yaşadığı, sağlık, mutluluk, bolluk, bereket, kardeşlik, huzur içinde geleceğe umutla baktığı bir yıl olmasını diledi. Başkan Davut Çetin açıklamasında şunları kaydetti:


ATSO Başkanı Davut Çetin’in yeni yıl mesajı

Yeni yılın, geleceğe dair umutların çoğaldığı,  barışın tüm dünyada egemen olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma duygularının güç  kazandığı, iş dünyasının ve ekonominin başarılı olacağı bir yıl olmasını diliyorum.

2016 yılı Antalya ve ülkemiz açısından zor bir yıl olmuştu. 2017’yi teşviklerin ve atılan adımların da etkisi ile ekonomide toparlanma yılı olarak değerlendiriyoruz. 2018 ise, yeni umutlarla ve yeni heyecanlarla giriyoruz. 

Antalya açısından baktığımızda; turizmde Rusya pazarında yaşadığımız toparlanma, Avrupa pazarında erken rezervasyonlardaki yükseliş trendi, tarımda fiyatlardaki olumlu gelişmeler ve ana sektörlerdeki iyileşmenin tüm sektörlere olumlu yansıyacağına dair beklentilerimiz gelecek yıla dair umutlarımızı artırıyor.

Bu duygularla, 2018’in, 2017’den daha iyi bir yıl olmasını, ekonomide, demokratikleşmede, dış politikada ve sosyal yaşamda yeni yeni başarıların yaşandığı bir yıl olmasını diliyorum.

Dünyada ve yakın çevremizde yaşanan olaylar birlik ve beraberliğimizin ne kadar önemli olduğunu göstermiştir. Güçlü, saygın, etkili bir ülke olmak için bu en büyük değerimizdir.

2018’de tüm insanlığın barış içinde yaşadığı, sağlık, mutluluk, bolluk, bereket, kardeşlik, huzur içinde geleceğe umutla baktığı bir yıl olmasını diliyor, tüm Antalyalılara ve yeni yılda Antalya’ya gelen bütün konuklarımıza saygılar sunuyorum.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination