ATSO’dan Tarım Inovasyon Ödülleri Çağrısı

31 Ekim 2017 Salı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, 2017 İnovasyon yılı çalışmaları kapsamında, inovasyon vizyonunun tarım sektöründe de yaygınlaştırılması amacıyla, sektör için önemli bir fuar organizasyonu olan GROWTECH Eurasia Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı kapsamında ATSO GROWTECH Tarım İnovasyon Ödülleri vereceklerini açıkladı.


ATSO’dan Tarım Inovasyon Ödülleri Çağrısı

Başkan Davut Çetin şunları kaydetti;

“ATSO GROWTECH Tarım İnovasyon Ödülü, inovasyon/yenileşme kültürünün gelişmesini, ekonomiye yeni ürün, yeni üretim ve hizmet alanlarının kazandırılmasını, araştırma-geliştirmeye dayanan yüksek katma değerli üretimi, beşeri sermayenin ve fikri mülkiyet haklarının gelişmesini teşvik edilmesi amacıyla, beş kategoride gerçekleştirilecek:

·         Sera ve Sulama Teknolojileri

·         Bitki Besleme ve Koruma

·         Tarım Makineleri ve Teknolojileri

·         Tohum, Fide ve Bitki ıslahı

·         Tarımsal Bilişim

ATSO GROWTECH Tarım İnovasyon Ödülleri’ne, tarımsal üretime ticari katma değer katabilecek yeni ürün, proje ve hizmet konusunda geliştirilen tüm çalışmalar katılabilecek.

Odamız üyeleri, ulusal ve uluslararası tarım sektöründe faaliyet gösteren tüm özel sektör firmaları, kuruluşları, ve tüm tarım sektör mensuplarının aday olabileceği ya da aday gösterilebileceği ödül başvuruları 01-20 Kasım 2017 tarihleri arasında www.growtechtarimodulleri.com sitesi üzerinden yapılacak. Son başvuru tarihi 20 Kasım 2017 saat 17:00 olarak belirlendi.

Yarışmaya katılan ürün, hizmet ve projeler, Seçici Kurul’un değerlendirmesinden geçerek belirlenecek. Kazananlara ödülleri törenle fuar alanında takdim edilecek.”

ATSO’nun bu yıl fuara 60 m2lik bir standla katılım gösterdiğini de belirten Davut Çetin, ATSO Standı içerisinde ayrılan bölümde, fuarda standı olmayan ATSO üyeleri için ikili iş görüşmelerini yapabileceklerini bir alan hazırladıklarını da sözlerine ekledi.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Yörex Yöresel Ürünler Fuarı