ATSO’da “Dijital Atölye” Eğitimleri

15 Mayıs 2017 Pazartesi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Google işbirliği ile "İşinizi Dijital Fırsatlarla Büyütün" eğitimleri düzenlenecek. 15, 16 ve 17 Mayıs günleri Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlenecek eğitimler, tüm KOBİ temsilcilerine ve çalışanlarına ücretsiz olarak verilecek.


ATSO’da “Dijital Atölye” Eğitimleri

"İnternet ve Dijital Teknolojiler”in yaşamın her alanını yeniden şekillendirdiğini belirten ATSO Başkanı Davut Çetin, "teknoloji, hayatımızın her alanı ile birlikte ekonomiyi de şekillendiriyor. Artık işletmeler teknolojiye olan uyumları ve dijital becerileri ölçüsünde başarılı olabiliyorlar. Bu kapsamda, öncelikle bir farkındalık yaratmak, KOBİ’lerimizin, girişimcilerimizin ve gençlerimizin dijital alandaki varlıklarını güçlendirip dijital becerilerini ve rekabet güçlerini arttırmak, yeni iş olanaklarına ulaşmalarını sağlamak üzere ATSO, TOBB ve Google işbirliğinde son derece faydalı olacağını düşündüğümüz bir etkinlik düzenliyoruz.

Bu kapsamda 15,16,17 Mayıs 2017 tarihlerinde Antalya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde “Google-TOBB Dijital Atölye Eğitimleri” verileceğini kaydeden Başkan Davut Çetin şu bilgileri verdi;

"15, 16 ve 17 Mayıs günleri ve 16:00-21:00 saatleri arasında, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlenecek eğitim programı kapsamında her gün 3'er oturum düzenlenecek. Oturumlar birbirinin aynısı olup, katılımcıların yalnızca 1 oturuma katılmaları yeterli olacak.

Uzman isimler tarafından verilecek eğitimler ücretsiz

Google Türkiye Kamu İşleri Direktörü Pelin Kuzey, Google Türkiye Eğitim Danışmanı Özgür Mehmet Kütküt, Google Türkiye Eğitim Danışmanı S. Devrim Emekçi ve Google Türkiye Kamu İlişkileri Müdürü Erkan Kaptan'ın vereceği eğitimlerde; “güvenli internet”, “işinizi dijital fırsatlarla büyütün” ve “kurumsal sosyal medya” başlıklarında bilgiler verilecek.

Ücretsiz olarak düzenlenecek eğitimlere katılacak kişilerin web sitesi üzerinden (https://learndigital.withgoogle.com/dijitalatolye) veya etkinlik kapısında kayıt yaptırmaları gerekiyor. 2 saatlik eğitimi tamamlayanlara 'Katılım Sertifikası' verilecek. Konuya ilgi duyan herkesi bu etkinliğimize bekliyoruz. "

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi