E-Ticarete Başlıyorum Eğitimi, E-Ticaret Sohbetleri Programı

12 Ocak 2022 Çarşamba

ATSO Akademi çatısı altında Ticimax öncülüğünde, Keyo Digital, Nkolay, Media Store, Point Kargo, EMYD Yazılım ve Elektronik Ticaret Derneği iş birliğinde e-ticaret ile alakalı uzmanların her konuda bilgi verip soruları cevaplandıracakları bir panel ve web sayfasının yapılacağı bir eğitim programı gerçekleştirilecektir.


E-Ticarete Başlıyorum Eğitimi, E-Ticaret Sohbetleri Programı

 

E-Ticarete Başlıyorum adlı eğitim programı, 19 Ocak 2022 Çarşamba günü  09:00-18:00 saatleri arasında online olarak gerçekleştirilecektir. Programda  uygulamalı olarak web sayfasının yapılacağı, e-ticaret ve online ürün satımı hakkında detaylı bilgilerin verileceği ve en iyi web sayfası yapana o sayfanın hediye edilecektir. Programa ilişkin kayıt linki aşağıda belirtilmiştir.

 

E-Ticarete Başlıyorum Link: https://www.ticimax.com/e-ticarete-basliyorum-antalya-egitim-programi/?utm_source=Facebook&utm_medium=cpc&utm_term=etb-antalya-me

 

E-Ticaret Sohbetleri” programı, 19 Ocak 2022 Çarşamba günü 21:00-22:00 saatleri arasında online olarak yapılacaktır. Program panel şeklinde olup, e-ticaretin gelişimi, e-ticaret altyapıları ve yönetim süreçleri, ödeme çözümleri, pazaryerinde başarılı satış stratejileri, lojistiğin önemi ve dijital pazarlama konularında bilgilerin verileceği, e-ticarette başarılı olmuş bir markanın hikayesi anlatılacaktır. Programa ilişkin kayıt linki aşağıda belirtilmiştir.

E-Ticaret Sohbetleri Link: https://www.eventbrite.com/e/e-ticaret-sohbetleri-antalya-tickets-232932566577

 

Söz konusu etkinlikler online olarak gerçekleştirilecektir.

 

Üyelerimizin katılımlarını bekleriz. 

 

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002