11.YÖREX - Yöresel Ürünler Fuarı İkili İş Görüşmeleri

12 Ekim 2021 Salı

Antalya Ticaret Borsası tarafından Odamızın da desteğiyle, bu yıl on birincisi düzenlenen "YÖREX-11.Yöresel Ürünler Fuarı" 20-24 Ekim tarihlerinde, Antalya ANFAŞ Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.


Coğrafi işaretli ve yöresel ürünlerin ekonomiye kazandırılması, iş bağlantılarının kurulması ve geliştirilmesi amacı ile YÖREX'in  düzenlendiği  fuaye  alanında  yer  alan  Türkiye  Odalar  ve Borsalar Birliği ile ulusal market zincirleri, e-ticaret siteleri ve restoran zincirlerinin stantlarında ikili  iş görüşmeleri  (B2B  eşleştirme) programı düzenlenecektir.

İkili iş görüşmelerine katılmak isteyen üyeler/katılımcılar/ziyaretçilerin https://yorex.com.tr/b2b/ adresinde yer alan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Görüşmeye katılacak firmalar: Carrefoursa, Migros, Metro, Özdilek, Trendyol, Ptt AVM, Hepsiburada, Gittigidiyor,  Getir, Onedio

Üyelerimize duyurulur.

Kurumsal İletişim Müdürlüğü

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
TS 10002