Turning Contacts into Contracts İkili İş Görüşmeleri Etkinliği

5 Ekim 2021 Salı

ATSO Global çalışmaları kapsamında faaliyetlerini sürdüren “Avrupa İşletmeler Ağı Projesi” çerçevesinde sanal ikili görüşmeler etkinliği düzenlenecektir.


Ankara Sanayi Odası ve Sırbistan Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde, 1-5 Kasım 2021 tarihleri arasında sanal ortamda düzenlenecek "Turning Contacts Into Contracts" (Temasları Sözleşmelere Dönüştürmek) başlıklı ikili iş görüşmeleri etkinliğine Odamız Avrupa İşletmeler Ağı Ofisi destek vermektedir.

Etkinlik, aşağıdaki sektörlerde faaliyet gösteren firmalar, üniversiteler, araştırma merkezleri ve girişimcilere hizmet edecektir:

·         Bilgi ve İletişim Teknolojileri & Yazılım & Dijital Hizmetler

·         Tıp & Sağlık Hizmeti & İlaç

·         Yiyecek & İçecek

·         Mobilya

·         Döküm & İşleme

Bu etkinlikte yer almak için https://turning-contacts-into-contracts.b2match.io/ linkinden kayıt yaptırarak firmanız için bir profil oluşturmanız ve profil altındaki "Marketplace Opportunities" kısmını doldurmanız gerekmektedir. Profil onayından sonra kayıtlı firmalar ile görüşme organize edilebilecektir.

Sormak istediğiniz bir soru olması durumunda global@atso.org.te-posta hesabından Müdürlüğümüz ile iletişime geçebilirsiniz.

Üyelerimizin bilgisine sunulur.

Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
TS 10002