Cumhuriyetimizin 100. yılı için hayal et, fikrini yaz, sen de katıl!

14 Eylül 2021 Salı

Antalya iş dünyası, üyelerimiz ve paydaşlarımızın desteğiyle hayata geçirmeyi planladığımız “Cumhuriyetimizin 100. Yılında Antalya Simge Eseri” projesinin ilk aşaması olarak başlattığımız herkesin katılımına açık fikir yarışması başvurularını almaya devam ediyoruz.


Yaş, katılım yeri gibi sınırlamalar olmaksızın Cumhuriyetin önemini ve değerlerini kalbinde hisseden herkesin önerilerini paylaşmasını bekliyoruz.

Başvuru:
- Başvurular,
online form yoluyla alınacak. https://my.forms.app/antalyatso/100yilprojesi
- Başvuru sahibi yalnızca bir fikir veya öneriyle katılabilecek.
- Başvuru, 26 Eylül 2021 Pazar günü, saat 24.00’e kadar yapılabilecek.

Değerlendirme ve Seçim:
Başvuru aşamasından sonra alınan öneriler, ATSO, SİAD’lar platformu, Akdeniz Üniversitesi, Antalya Kent Konseyi ve TMMOB’a bağlı Meslek Odaları temsilcilerinden oluşan Çalışma Komitesi tarafından; değerlendirilecek.

Kriterler;
- Cumhuriyetimizin ilke ve değerlerini en iyi şekilde temsil etme
- Özgün, yenilikçi, sürdürülebilir, uygulanabilir olma
- Antalya kentinin doğal, kültürel ve tarihi yapısına uygun olma

Değerlendirme kriterlerini tam olarak karşılayan en iyi 10 proje fikrinin sahiplerine 5’er bin TL teşvik ödülü verilecek.

Akabinde, paydaş kurum ve kuruluşlarımızın katılımıyla düzenlenecek geniş katılımlı bir çalıştayla tüm fikirler ve yeni öneriler değerlendirilerek, öne çıkanlar sosyal medya üzerinden halk oylamasına sunulacak. Nihai aşamada da, üzerinde uzlaşılan projenin gerçekleştirilmesi için çalışma yürütülecek.

Başvuru koşulları, değerlendirme kriterleri ve fikir seçim süreçlerini içeren usul ve esaslar için; https://atso.xyz/PzPQu
Başvuru için; https://my.forms.app/antalyatso/100yilprojesi


Kurumsal İletişim Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
TS 10002