Reel Sektör ile Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı

5 Şubat 2019 Salı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türkiye Bankalar Birliği (TBB) işbirliğinde düzenlenen "Reel Sektör ile Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı" 8 Şubat 2019 tarihinde Hotel Su’da saat 16.00’da gerçekleştirilecektir.


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türkiye Bankalar Birliği (TBB) işbirliğinde düzenlenen "Reel Sektör ile Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı" 8 Şubat 2019 tarihinde Hotel Su’da saat 16.00’da yapılacaktır. TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ve TBB Yönetim Kurulu'na üye bankaların üst düzey yöneticilerinin katılımıyla düzenlenecektir.  

Toplantıda, bankacılarla iş insanlarının bir araya getirilerek bilgi alış verişinin sağlanması amaçlanmakta olup, bankacılık ve finans sektörü hakkında bir sunumun katılımcılarla paylaşılacağı ana toplantının ardından, bankacılar özel görüşme isteyen iş insanlarımız ile bir araya gelecektir.

Finansmana erişim konusunda üyelerimizin yaşadığı sorunların, finansman sektörü temsilcilerine doğrudan aktarma olanağı yaratılan bu toplantıya katılımlarınızı bekleriz.

Üyelerimize duyurulur.

 

LCV : 3143745 - 3143746- 3143817

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Yörex
  • Growtech