Geri Bildirim Verme Bilgilendirme Semineri

8 Ekim 2018 Pazartesi

İnsanlara yapıcı ve doğru zamanlı geri bildirim sağlarsanız elde ettiğiniz sonuçların kalitesi son derece farklı olmaktadır. Geri bildirimin nasıl yapılacağı ile ilgili emin olamamak yaygın bir durumdur ve birçok yönetici basit bir şekilde bundan kaçınmaktadır. Büyük ihtimal takım üyeleri alınırlar diye veya gereksiz çatışma yaratmaktan endişe duymaktadırlar. Geri bildirim, bir iletişim ve liderlik aracıdır. Söz konusu seminer ile katılımcıların çalışma ortamında ast-üst-eş düzey ilişkilerdeki geribildirim kültürünü ve ihtiyaçları tartışarak irdelemeleri ve uygulamalarla geribildirim verme becerilerini geliştirmeleri hedeflenmektedir.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Geri Bildirim Verme Bilgilendirme Semineri”  31 Ekim 2018 tarihinde Odamız Antalya Kültür Sanat Eğitim Salon'unda ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination