Veri Analizi,Büyük Veri, Dijital İç Süreçleri ve Bulut Bilişim Eğitimi

8 Ekim 2018 Pazartesi

Son yıllarda gelişen teknolojiler sayesinde veri toplama ve depolama işi son derece kolaylaşmaktadır. Bu sayede üretilen ve depolanan veri her 2 yılda bir ikiye katlanmaktadır. Bu muazzam veri topluluğundan işe yarar bilgi çıkarmak için geleneksel yöntemler yetersiz kalmaktadır. Bu doğrultuda bu programın amacı büyük veriyi en uygun karar vermeyi sağlayacak, verimi arttıracak ve maliyetleri düşürecek şekilde nasıl işlenmesi gerektiği hakkında genel bir bilgi ve beceri kazandırmaktır. Büyük veri, onunla ne yapacağınızı bildiğinizde oldukça fazla fayda sağlayabilmektedir. Bu nedenle, sonuç elde edebilmek için büyük verinin nasıl analiz edildiğini bilmek büyük önem taşımaktadır.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Veri Analizi, Büyük Veri, Dijital İç Süreçleri ve Bulut Bilişim Eğitimi”  14 Aralık 2018 tarihinde Odamız Antalya Kültür Sanat Eğitim Salon'unda gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination