KOSGEB, Genel Destek Programını, İşletme Geliştirme Destek Programı olarak değiştirdi.

8 Ekim 2018 Pazartesi

T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından 2010 yılında uygulanmaya başlanan destek programlarından Genel Destek Programı; KOSGEB İcra Komitesince alınan karar çerçevesinde, İşletme Geliştirme Destek Programı olarak değişmiştir.

Genel Destek Programı kapsamında yer alan tanıtım, eşleştirme, danışmanlık, belgelendirme, lojistik ve bağımsız denetim  destekleri kaldırılmıştır.

KOSGEB tarafından, Genel Destek Programı kapsamında hak edilmiş desteklere ilişkin ödeme süreçlerinin devam edeceği, ödemelerin tamamlanmasından sonra işletmelerin Genel Destek Programının tamamlanmış olacağı bildirilmiştir.

Değişen destek programı hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyen üyelerimiz, her Cuma  günü KOSGEB Antalya İl Müdürlüğü’nde yapılan bilgilendirme toplantılarına katılabilir. 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

KOBİ ve Yatırım Destekleri Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination