Zihin Haritalama-Algılama ve İletişim Teknikleri Eğitimi

13 Şubat 2018 Salı

Zihin haritaları, beynin tüm potansiyelini açığa çıkarmayı sağlayan güçlü bir grafik tekniğidir. Beynin korteksindeki tüm alanları (sözcükler, görüntüler, sayılar, mantık, ritim, renk ve uzamsal farkındalık) tek bir yöntemle güçlü bir biçimde devreye sokar. Bu sayede size, beyninizin sonsuz derinliklerinde özgürce dolaşma fırsatı sunar. Zihin haritaları, ileri düzeyde öğrenmenin ve net düşünmenin öğrencilerin performansını arttıracağı her alanda uygulanabilir. Sağlıklı ve kalıcı bir hafıza için önce zihnimizin nasıl çalıştığını ve öğrenmeyi öğrenmemiz gerekiyor. Bu sistemle, kurumsal eğitimlerde şirket çalışanlarının yenilikçi düşünme, iletişim, problem çözme, işbirliği, analiz etme, sunuş yapma, planlama, proje yönetimi gibi becerilerinin geliştirilmesi sağlanırken, bireysel eğitimlerde ise öğrenmeyi öğrenmeleri sağlanmaktadır.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Zihin Haritalama-Algılama ve İletişim Teknikleri Eğitimi”  28 Mart 2018 tarihinde Odamız Eğitim Salon'unda gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız. 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination