ATSO Gıda Sektörü Alım Heyeti

15 Ocak 2018 Pazartesi

Anfaş Food Product (25. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı) ve Anfaş Hotel Equipment (29. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı) 17-20 Ocak 2018 tarihlerinde Antalya Expo Center fuar alanında düzenlenecek olup fuara yerli ve yabancı çok sayıda firmanın katılımı beklenmektedir.


Anılan fuar kapsamında kurulan iş bağlantılarının başarısına katkıda bulunmak amacıyla Odamız önderliğinde bir alım heyeti organizasyonu düzenlenmiştir. T.C. Ekonomi Bakanlığı Alım Heyeti Desteği kapsamında düzenlenen organizasyona Azerbaycan, İran, İsrail ve Ürdün'den alım heyetleri katılım sağlamaktadır.

Söz konusu alım heyeti organizasyonu kapsamında 17-18 Ocak 2018 tarihlerinde Antalya Expo Center toplantı salonlarında ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

İkili iş görüşmelerine katılım göstermek için, linkte yer alan online başvuru formunu  en geç 15.01.2018 Pazartesi günü mesai bitimine kadar doldurmanız gerekmektedir.

Görüşme taleplerinin tarafımıza ulaşmasının ardından yabancı firmalar ile yapılacak görüşme çizelgesi bilahare başvuru yapan üyelerimize iletilecektir.

Başvuru formu için lütfen tıklayınız.

Üyelerimizin bilgilerine sunulur.

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination