AGROEXPO 13. Uluslararası Tarım, Tarım Makineleri, Hayvancılık ve Ekipmanları, Canlı Hayvan ve Seracılık Fuarı

5 Ocak 2018 Cuma

Agroexpo 13, Uluslararası Tarım, Tarım Makineleri, Hayvancılık ve Ekipmanları, Canlı Hayvan ve Seracılık Fuarı 1-4 Şubat 2018 tarihleri arasında Fuar İzmir fuar alanında düzenlenecektir.

Tarım, tarım makineleri, hayvancılık ve ekipmanları, canlı hayvan ve seracılık sektöründeki üreticileri, perakendecileri, toptancıları, kooperatifleri, ihracatçı ve ithalatçıları bir araya getirecek olan Agroexpo Fuarı, yeni fuar alanı Fuar İzmir'de gerçekleştirilecektir.

İzmir Ticaret Odası tarafından desteklenen Agroexpo fuarını ziyaret edebilecek, sınırlı sayıda üyemizin Antalya - İzmir gidiş dönüş uçak bileti bedelleri belirli bir limite kadar İzmir Ticaret Odası tarafından karşılanacaktır.

Bu çerçevede, Agroexpo Fuarını ulaşım destekli olarak ziyaret etmek isteyen tarım, hayvancılık ve seracılık ile iştigal eden üyelerimizin, İzmir Ticaret Odası’na zamanında gönderilmek üzere, ekte yer alan formları doldurarak en geç 12 Ocak 2018 tarihine kadar kaşeli imzalı asıllarını tarafımıza Odamız KOBİ ve Yatırım Destekleri Müdürlüğü’ne (Tel: 314 38 19-314 38 17, E-posta: kobi@atso.org.tr) göndermeleri gerekmektedir.


KOBİ ve Yatırım Destekleri Müdürlüğü

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination