Dijital Dönüşüm Atölyesi Eğitimleri

9 Mayıs 2017 Salı

Bilindiği üzere 20. Yüzyılın en önemli keşfi olan ”İnternet ve Dijital Teknolojiler” yaşamın her alanını yeniden şekillendirtilmektedir. Hızlı ekonomik büyüme içerisinde, tüm küresel aktörlerin bir adım öne çıkabilmesi, teknolojiye olan uyumları ve dijital becerilere sahip şirketler yetiştirmeleri ile mümkün olabilmektedir. Bu kapsamda, ülkemizin geleceğinde önemli role sahip olan KOBİ’lerimizin, girişimcilerimizin ve gençlerimizin dijital alandaki varlıklarını güçlendirip dijital becerilerini arttırmak, rekabet güçlerini arttırmak ve yeni iş olanaklarına ulaşmalarını sağlamak üzere, TOBB ve GOOGLE Türkiye arasında kurulan işbirliği ile bir “Dijital Dönüşüm Hareketi” başlatılmıştır.


Dijital Dönüşüm Atölyesi Eğitimleri

Bu kapsamda 15,16,17 Mayıs 2017 tarihlerinde Odamız bünyesinde “GOOGLE-TOBB Dijital Atölye Eğitimleri”  tüm KOBİ temsilcilerine ve çalışanlarına ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi