Temel Dış Ticaret ve Ticari İstihbarat Eğitimi-Dış Ticaret Danışmanlığı Programı

9 Mayıs 2017 Salı

Odamız Dış Ticaret Kulübü faaliyetleri çerçevesinde üyelerimizin yurtdışında yeni pazarlara açılmalarını sağlamak amacıyla “Temel Dış Ticaret ve Ticari İstihbarat Eğitimi ile Dış Ticaret Danışmanlığı Programı” gerçekleştirilecektir.Söz konusu program kapsamında 16-17 Mayıs 2017 ve 23-24 Mayıs 2017 tarihlerinde “Temel Dış Ticaret ve Ticari İstihbarat Eğitimi” düzenlenecek olup, eğitimin ana konu başlıkları ve eğitmen özgeçmişi ekte sunulmaktadır. (EK-1)

 

Eğitimin tamamlanmasının ardından eğitime katılan firmalar arasından “Dış Ticaret Danışmanlığı Programı”na katılmak isteyen firmalar ile ön görüşme yapılacak olup, yapılan görüşmeler sonunda seçilen firmalar ile “Dış Ticaret Danışmanlığı Programı”na devam edilecektir. 2 ay sürecek olan danışmanlık programının içeriği ekte sunulmaktadır. (EK-2)

 

Bu çerçevede Dış Ticaret Eğitimi’ne katılmak isteyen firmalarımız için eğitim katılım ücreti 50 TL’dir. “Dış Ticaret Danışmanlığı Programı”na katılacak firmalar için program ücreti ayrıca bildirilecektir.


Temel Dış Ticaret ve Ticari İstihbarat Eğitimi ile Dış Ticaret Danışmanlığı Programı”na
katılmak isteyen üyelerimizin ekte yer alan formu doldurarak en geç 12 Mayıs 2017 tarihine kadar Odamıza göndermeleri rica olunur. (EK-3)

ATSO AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi