Türkiye-Afrika Tarım İş Forumu (27-28 Nisan 2017 - Antalya)

18 Nisan 2017 Salı

TOBB’dan gelen yazıda; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının yazısına istinaden, 27-28 Nisan 2017 tarihlerinde Antalya-Belek'te Türkiye-Afrika Tarım İş Forumu'nun düzenleneceği iletilmektedir.


T.C. Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın da teşriflerinin öngörüldüğü Türkiye-Afrika Tarım Bakanları 1. Toplantısı ve Tarım İş Forumu'na 54 Afrika ülkesinin Tarım Bakanlarının ve çeşitli tarım kollarında faaliyet gösteren 300 Afrikalı iş insanının katılacağı belirtilmektedir.

Türkiye-Afrika Tarım İş Forumu kapsamında Türk ve Afrikalı iş insanlarının B2B (ikili iş görüşmeleri) organizasyonunda bir araya getirilmeleri amaçlanmaktadır. Katılım ve konaklamaya dair bilgi notu aşağıda yer alan ekteki gibidir. Etkinliğe ilişkin güncel bilgiler için lütfen tıklayınız.

Etkinliğe başvurmak isteyen üyelerimizin bağlantıda yer alan formu doldurulmaları gerekmektedir. Söz konusu etkinliğe, yalnızca başvuruları kabul edilen iş insanları katılabileceklerdir.

Katılıma ilişkin sorular için dispazar@tarim.gov.tr adresine e-posta atılabilir.

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi