12. Türk-Arap Ekonomi Forumu

17 Şubat 2017 Cuma

Al-İktissad Wal-Aamal Group (AIWA) tarafından 12. Türk-Arap Ekonomi Forumu (TAF2017) 23 Mart 2017 tarihinde Swissotel Bosphorus, İstanbul’da gerçekleştirilecektir. Bahse konu etkinlik Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından da desteklenmektedir.


Bankacılık, finans enerji, inşaat, gayrimenkul, müteahhitlik, savunma sanayi ve ulaştırma temel konu başlıkları ile toplanacak olan TAF2017 kapsamında mevzuat değişiklikleri ve ekonomide yapılan yeni düzenleme ve benzeri konuların ele alınacağı oturumlar gerçekleştirilecektir. Forum kapsamında ayrıca, İslami bankacılık, Türkiye ve Arap ülkelerinde yatırım fırsatları, değişen global dengeler ve bölgemize etkileri konuları ele alınacaktır.

TAF 2017’ye katılmak isteyen üyelerimizin http://www.turkisharabeconomicforum.com adresinde yer alan kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir. Ayrıca kayıt formuna, TOBB web sayfası (www.tobb.org.tr) “Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslararası İş İmkanları/Yurtiçi Etkinlikler” bölümünden ulaşılabilmektedir.

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi