Antalya Kültür Sanat’ta ‘Felsefe Konuşmaları’ devam ediyor

15 Şubat 2017 Çarşamba

Antalya Kültür Sanat’ın “Felsefe Konuşmaları” programı, 18 Şubat Cumartesi günü, Akdeniz Üniversitesi Fotoğraf Bölümü Öğretim Üyesi Handan Dayı’nın “Dilin Değişen Kullanımı: Semboller ve Emojiler” başlıklı konuşmasıyla gerçekleştirilecek.


Antalya Kültür Sanat’ta ‘Felsefe Konuşmaları’ devam ediyor


Kültür, sanat ve etkileşen bütün disiplinlerde etkinlikler düzenleyen Antalya Kültür Sanat, 2017 etkinlik programında ‘Felsefe Konuşmalarına da yer veriyor. Felsefeyi akademiden sokağa, gündelik hayatın içine taşımayı hedefleyen ve Akdeniz Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen Felsefe Konuşmaları serisi, her ayın birinci ve üçüncü cumartesi günleri, 16.00 - 18.00 saatleri arasında Antalya Kültür Sanat Eğitim Salonu’nda gerçekleşecek.

18 Şubat Cumartesi günü gerçekleşecek olan üçüncü toplantı, Akdeniz Üniversitesi Fotoğraf Bölümü öğretim üyelerinden Handan Dayı’nın  “Dilin Değişen Kullanımı: Semboller ve Emojiler” konusu üzerine olacak.

Tarih: 18 Şubat 2017 Cumartesi
Saat: 16.00-18.00
Yer: Antalya Kültür Sanat Eğitim Salonu

Detaylı bilgi için:
Telefon: +90 242 242 0 257
E-posta:
aks@antalyakultursanat.org.tr
Web: www.antalyakultursanat.org.tr

Üyelerimize ve sanatseverlere duyurulur.

------------------------------------------------------

Handan Dayı:  1968’de İzmir’de doğdu.  1994’te Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümünden mezun oldu. On yıl İstanbul’da çeşitli fotoğraf ajanslarında asistanlık ve sonrasında serbest tanıtım fotoğrafçılığı yaptı. 2002 yılında Akdeniz Üniversitesi Fotoğraf Bölümünde Öğretim Görevlisi olarak göreve başladı. Halen aynı kurumda görevine devam eden Handan Dayı, Stüdyo Teknikleri, Deneysel Fotoğraf, Moda fotoğrafı derslerini yürütmektedir. Ayrıca ulusal ve uluslar arası kişisel ve karma sergi, sempozyum, çalıştay (workshop) vb. etkinliklere katılmıştır.


Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi