Mersin Agrodays - 12.Mersin Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı

7 Şubat 2017 Salı

Mersin Agrodays - 12.Mersin Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı 22-25 Şubat 2017 tarihleri arasında Mersin Yenişehir Fuar Merkezinde gerçekleştirilecektir.


Mersin Agrodays - 12.Mersin Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı

Tarım, Tarım Makineleri, Gübre, Tohum, Gıda Makineleri, Seracılık, Hayvancılık, Sulama sektörlerinde Türkiye’nin önde gelen fuarları arasında yer alan, Mersin Yenişehir Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek olan Mersin Agrodays - 12.Mersin Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı her yıl olduğu gibi bu yılda mükemmel fırsatlar sunarak sektörün gelişmesine ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Yerli ve yabancı profesyonel ziyaretçilerin yeni tarım teknoloji ve ürünleri ile tanışarak verimli iş görüşmeleri yapma fırsatı yakalayacakları fuarda yer almak isteyen üyelerimiz daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden temasa geçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız. 

İletişim:
Bülent ERKUL
Gsm  : 0535 277 07 71
Email:
bulent.erkul@cnr.net

 

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi